VIALLE - instalacje wtrysku gazu LPG w fazie ciekłej: LPi, LPdi, LPfi, LPdm
VIALLE DirectBlue

Vialle DirectBlue to pierwsza UNIWERSALNA instalacja ciekłego wtrysku gazu do silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny (TSi TFSi, GDi, Ecoboost, itp).
Wreszcie możemy zamontować instalację gazową w aucie z bezpośrednim wtryskiem bez sprawdzania listy aplikacji czyli dokładnych danych auta (tj: kod silnika, rodzaj i typ sterownika benzynowego, itp.). 

Sercem instalacji Vialle DirectBlue jest chroniony patentem moduł FSU-4 (Fuel Selector Unit), który pozwala na płynną zmianę zasilania między benzyną i gazem. Moduł ten kieruje wybrane przez użytkownika paliwo do oryginalnych wtryskiwaczy benzynowych. 
Instalacja Vialle DirectBlue wykorzystuje elementy oryginalnego systemu zasilania tj.: czujnik ciśnienia benzyny, wtryskiwacze benzynowe, pompa wysokociśnieniowa benzyny. W przypadku tego ostatniego elementu nie ingerujemy bezpośrednio i nie wyposażamy go w dodatkowy króciec.

Producent gwarantuje perfekcyjne działanie instalacji gazowej Vialle DirectBlue przez okres 5 lat.

Ta instalacja gazowa z Holandii została już nagrodzona za swą innowacyjność na tegorocznych Międzynarodowych Targach branży gazowej GASSHOW 2019 w Warszawie.

Już wkrótce w ofercie.